İÇ GİYİM - ÇORAP FUARI

9-12 Şubat 2022

İSTANBUL

LINEXPO SOKAK FESTİVALİ HAKKINDA

İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünleri…

Sizleri, Türkiye’de iç giyim ticaretinin merkezi olan Eminönü ‘’Yeşil Direk’’ bölgesinde düzenleyeceğimiz uluslararası iç giyim ticaret organizasyonu ‘LİNEXPO SOKAK FESTİVALİ’ne davet ediyoruz!

3-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Linexpo Sokak Festivali’nde, tüm üretici firmalar 2022 kışlık sezon koleksiyonlarının lansmanı yapacak.

Bu sebeple; Yeşil Direk sokak ve dükkanları, canlı ve ilgi çekici bir şekilde festival havasında hazırlanacak.

Ayrıca Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşecek olan uluslararası ticari etkinlik alanında, İstanbul’un tarihi merkezindeki bu bölgeyi açık havada keyifle gezebilecek ve kışlık sezon alımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Bölgede yer alan 500’ün üzerindeki iç giyim, çorap ve ev kıyafeti firması festivale kendi dükkanlarında katılırken, festival haftasına özel 3-6 Ağustos tarihleri arasında yapacağınız alımlarda +%10 oranında ek Festival indiriminden faydalanabileceksiniz.

5 ana kapıdan giriş yapabileceğiniz festival alanında her firmaya bir numara verilecek ve hazırlanacak bölge planlarında her katılımcı dükkanının yeri ve ürünleri gösterilmiş olacak.

Bu sayede; bölgeye giriş yaparken ilgilendiğiniz ürün grupları belirlenecek ve sokaklarda görev yapacak İngilizce-Arapça-Rusça konuşan görevlilerimiz, sizleri aradığınız marka ve ürün gruplarına hızlı bir şekilde yönlendirecek.

Festival boyunca sizlere ücretsiz internet, Türk lezzetleri ikramları gibi ek hizmetler sunulacak ve festivali keyifle ziyaret etmeniz sağlanacak.

Yine festivale kayıt yaptıran ziyaretçiler arasında yapılacak çekilişler ile belirli sayıda ziyaretçimize Eylül ayında Türkiye’nin en güzel turistik bölgesi olan Antalya’da bir haftalık aile tatili hediye edilecek.

Ayrıca festival süresince İstanbul Boğazı’nda gerçekleşecek tekne turlarına davetli olarak katılıp, Türk üreticilerinin hem yeni sezon defilelerini izleyebilecek hem de İstanbul’un güzelliklerini gece de yaşayabileceksiniz.

Kısacası 3-6 Ağustos’ta karlı bir alışveriş ve özlediğiniz festival havasını yaşamak için İstanbul’a davetlisiniz.

Online Davetiye

LINEXPO SOKAK FESTİVALİ NE SUNUYOR?

 • Sektörlerin gücünü, kapasitesi ve koleksiyonlarını sergileyebilceği, yeni müşterilerle buluşabileceği uluslararası satış ve tanıtım ortamı.
 • Tüm dünyada niş fuarların ön plana cıktığı bu dönemde fırmaların ürünlerini doğru ziyaretcileleriyle buluşturabileceği etkin bir ihtisas fuari.
 • Katılımcıların ürün ve hizmetlerini nitelikli ziyaretçilerin beğenisine sunacağı modern ve yüksek standartlarda sergileme alanı.
 • Sektörün hızlı üretim özelliğini fırsata çeviren firmaların, değişen pazardan pay almarı için en doğru pazarlama platformu.

 

TİCARİ İMKANLAR

 • Balkanlar, Karedeniz Havzasi, Kafkasya, Rusya, Batı ve Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika coğrafyalarındaki ülkeler LINEXPO Fuarı'nda önemli alımlar gerçkeleştirmektedir.
 • Avrasyla bölgesinde ki ülkeler sahip olduklari dinamik nüfüs yapılari, yükselen alım güçleri, kültürel bağlari ve ticaret potansiyelleri ile Türkiye'deki çorap ve iç giyim sektörlerinin hedef ihracat pazarları arasında yer almaktadır.
 • Hazır giyime ihtiyacın arttığı ve sektörün gelişmekte olduğu bölgede LINEXPO fuarı önemli iş bağlantıları kurulmasına hizmet eden, katılımcı firmalar için satiş ve pazarlama fırsatları yaratan en etkili uluslararası ticari etkinliktir.
 • İstanbul'un hedef bölgelere maksimum 3 saatlik ucuş mesafesinde olması LINEXPO fuarının tercih edilmesini ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktadir.
 • Ortadoğu ve Rusya ile vizesiz seyahat avantajı sayesinde özellikle bu bölgelerden uluslararası ziyaretçilerle karsılaşma imkani, katılımcılarla yeni iş fıtsarlari yaratacaktir.

 

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ ?

 • İç giyim, çorap ve mayo sektörünün yöneticileri ve satın alma yetkilileri ile buluşma fırsatı.
 • Türkiye ve Avrasya bölgesinin sektör profesyonelleri ve önemli alıcıları ile uluslararası bir fuarda buluşma fırsatı.
 • Sektörde  faaliyet gösteren üretici firma, ithalatçi, ihracatçi, toptancı, perakendeci ve sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olma fırsati
 • 40 ülkeden gelen iç giyim, çorap ve mayo sektorü profesyonelleri ile yeni ticari fırsatlar yaratma imkanı
 • Marka ve marka bilinirliğinizi güçlendirme şansı
 • Global pazarlara açılma imkani
 • Pazarın talep ve beklentilerini, yeni teknolojileri yakından izleme olanağı