İÇ GİYİM - ÇORAP FESTİVALİ

3-6 AĞUSTOS 2021

YEŞİLDİREK, İSTANBUL

LINEXPO SOKAK FESTİVALİ

"İÇ GİYİM VE ÇORAP SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI"

İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünleri…

Sizleri, Türkiye’de iç giyim ticaretinin merkezi olan Eminönü ‘’Yeşil Direk’’ bölgesinde düzenleyeceğimiz uluslararası iç giyim ticaret organizasyonu ‘LİNEXPO SOKAK FESTİVALİ’ne davet ediyoruz!

3-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Linexpo Sokak Festivali’nde, tüm üretici firmalar 2022 kışlık sezon koleksiyonlarının lansmanı yapacak.

Bu sebeple; Yeşil Direk sokak ve dükkanları, canlı ve ilgi çekici bir şekilde festival havasında hazırlanacak.

Ayrıca Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşecek olan uluslararası ticari etkinlik alanında, İstanbul’un tarihi merkezindeki bu bölgeyi açık havada keyifle gezebilecek ve kışlık sezon alımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Bölgede yer alan 500’ün üzerindeki iç giyim, çorap ve ev kıyafeti firması festivale kendi dükkanlarında katılırken, festival haftasına özel 3-6 Ağustos tarihleri arasında yapacağınız alımlarda +%10 oranında ek Festival indiriminden faydalanabileceksiniz.

5 ana kapıdan giriş yapabileceğiniz festival alanında her firmaya bir numara verilecek ve hazırlanacak bölge planlarında her katılımcı dükkanının yeri ve ürünleri gösterilmiş olacak.

Bu sayede; bölgeye giriş yaparken ilgilendiğiniz ürün grupları belirlenecek ve sokaklarda görev yapacak İngilizce-Arapça-Rusça konuşan görevlilerimiz, sizleri aradığınız marka ve ürün gruplarına hızlı bir şekilde yönlendirecek.

Festival boyunca sizlere ücretsiz internet, Türk lezzetleri ikramları gibi ek hizmetler sunulacak ve festivali keyifle ziyaret etmeniz sağlanacak.

Yine festivale kayıt yaptıran ziyaretçiler arasında yapılacak çekilişler ile belirli sayıda ziyaretçimize Eylül ayında Türkiye’nin en güzel turistik bölgesi olan Antalya’da bir haftalık aile tatili hediye edilecek.

Ayrıca festival süresince İstanbul Boğazı’nda gerçekleşecek tekne turlarına davetli olarak katılıp, Türk üreticilerinin hem yeni sezon defilelerini izleyebilecek hem de İstanbul’un güzelliklerini gece de yaşayabileceksiniz.

Kısacası 3-6 Ağustos’ta karlı bir alışveriş ve özlediğiniz festival havasını yaşamak için İstanbul’a davetlisiniz.

Online Davetiye