İstanbul Expo Center / HALL 9-10-11

İÇ GİYİM - ÇORAP FUARI

Şubat 2022

Ulaşım ve Konaklama

Ulaşım

Dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan ve ülkenin en kalabalık sehri olan Istanbul; lokasyonu ve gelismekte olan yapısı, ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan önemi ile dünya ticaretinde önemli bir role sahiptir. Aynı zamanda iki saatlik uçuşla 50’den fazla ülkeye havadan erişilebilme imkanı ile müşterilerinize en etkin bir biçimde ve uygun maliyetlerle ulaşmanızı sağlar.

İstanbul Yeni Havalimanı'ndan (42 km)

  • Taksi ile; Havaalanından fuar alanına yaklaşık 35 dakikada ulaşabilirsiniz.
  • Havaist ile; IST1 YENIKAPI - BAKIRKÖY - ISTANBUL HAVAALANI hattını kullanabilirsiniz.( Bakırköy’de inip taksi ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.)
  • Otobüs ile; H4  ATATURK AIRPORT ISTANBUL HAVAALANI hattını kullanabilirsiniz. (Atatürk Havaalanı durağında inip taksi veya metro ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan (70 km)

  • Taksi ile: Geliş süreniz trafiğin durumuna göre değişmekle birlikte en az 1 saat sürmektedir.
  • Otobüs ile: Havalimanının önünden kalkan Havaş otobüsleri ile Taksime gelebilirsiniz. Taksimde indiğiniz yerden Havataş otobüsüne binip, Atatürk Havalimanında ininiz. Havalimanından taksi veya metro ile fuar merkezine ulaşabilirsiniz.

Konaklama

İstanbul Fuar Merkezi bölgesinde planlayacağınız bir konaklama sizin için hem fuar alanı hem de şehir ulaşımında kolaylık sağlayacaktır. Konum bilgisi için lütfen tıklayın.